Fotografii nie robi się aparatami. To tylko narzędzia. Obrazy powstają w naszych sercach i świadomości. W fotografowaniu niezbędna jest otwarta i wiecznie poszukująca wyobraźnia - Arnold Newman
PustaMiska - akcja charytatywna
RSS
poniedziałek, 21 lipca 2014
Urlop w Turcji 2014

W tym roku ponownie wybraliśmy Turcję. Z dwóch powodów. Po pierwsze - pogoda. Gwarantowana. Słońce i błękit przez cały pobyt. Pakowanie na taki wyjazd to czysta przyjemność, do walizki powędrowały same letnie i lekkie ubrania. Żadnego martwienia się o to, czy będzie zimno i czy będzie padać. Po drugie - w cenie pobytu Turcja oferuje naprawdę dużo. Wysoki standard hotelu i przestrzeni wokół, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Kilka basenów, hotelowa plaża, Mini Club dla dzieci, animacje i zabawy z polską opiekunką. Posiłki dostępne przez cały dzień, dzięki czemu każdy mógł wybrać odpowiednią dla siebie porę jedzenia.

To był czas głównie dla Piotrka. Nie wyszliśmy poza teren hotelu przez cały pobyt:). Junior spędził ten czas głównie w basenie, w morzu i na zabawie. Nauczył się pływać i nurkować bez rękawków. Ja cieszyłam sie słońcem.

Mieliśmy codziennie cztery i pół godziny dla siebie, w tym czasie dzieci były pod opieką przesympatycznej pani Oli:). 

Opaleni wróciliśmy szczęśliwie do Warszawy. Tydzień to trochę za krótko, zwłaszcza że przez opóźnienia samolotów jeden dzień pochłonęła podróż. TUI tym razem nam podpadło, gdyż fatalnie zorganizowano godziny przylotu i odlotu. 

Oto film z naszego urlopu. Po raz pierwszy montowałam w iMovie, więc proszę mi wybaczyć niedociągnięcia:)

Po uruchomieniu najlepiej wybrać opcję HD - wtedy jakość obrazu jest najlepsza.

 


09:35, ska_kanka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 06 lipca 2014
z okazji ukończenia roku szkolnego

na koniec roku szkolnego Junior zażyczył sobie hamburgera. 

należało mu się:)

przy okazji testuję nowe operacje na Ps CC 2014.

 

21:09, ska_kanka
Link Dodaj komentarz »