Fotografii nie robi się aparatami. To tylko narzędzia. Obrazy powstają w naszych sercach i świadomości. W fotografowaniu niezbędna jest otwarta i wiecznie poszukująca wyobraźnia - Arnold Newman
PustaMiska - akcja charytatywna
Blog > Komentarze do wpisu
tenisowa majówka w Kocierzu

To była trzecia tenisowa majówka w Kocierzu - ale zupełnie inna od poprzednich, a to dlatego, że Piotrek bardzo ładnie uczestniczył w zajęciach, słuchał trenera, wykonywał ćwiczenia. Nie marudził, gdy trzeba było iść na zajęcia, nauczył się sam jeździć windą i w ogóle był wyjątkowo samodzielny i grzeczny. To miła odmiana, bo mogłam trochę wyluzować, jedynie pogoda trochę zawiodła, ale i tak było znacznie lepiej niż rok temu.

Za rok chłopaki mogą spokojnie pojechać beze mnie:)

Narazie wrzucam jedno zdjęcie, a to dlatego, że pozbywam się znienawidzonego komputera marki Samsung (wrrrr), i już niebawem mam zamiar być szczęśliwą posiadaczką komputera z jabłuszkiem...:) - mam nadzieję, że to będzie dobra zamiana.

Za kilka dni wrzucę więcej zdjęć.

środa, 07 maja 2014, ska_kanka
Fotografie są własnością autorki, kopiowanie i publikowanie fotografii w innych miejscach, bez zgody autorki, zabronione.

Polecane wpisy

  • sposób na sznurówki:)

    Jeśli nie podobają się kokardki ze sznurówek lub sznurowanie to straszna męka - jak dla Piotrka - oto proste rozwiązanie:) - zwykła pasmanteryjna gumka.

  • Gosia

  • w lesie

    Dziś był idealny dzień na to, aby pojechać do lasu. Wybraliśmy sentymentalnie, okolice Radzymina:)

Komentarze
2014/05/08 14:51:46
też bym sobie pograła w tenisa, niestety w tej mojej małej miejscowości nie ma żadnych atrakcji ehh